KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Torrnål 17412086
nr 1741 2086
Torrnål
Caisa Rodén, Katt, oramat löst blad. Signerad, numrerad 3/10, daterad -82, bladets mått: 42x53 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 november 2025
kl 18:01:32
100 kr
150 kr
17 nov