KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17166128
nr 1716 6128
Knut Norman
(1896-1977), Sverige
Oljemålning, Knut Norman (1896-1977), Signerad, Sverige. Torg. Olja på pannå, 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 50x60
Knut Norman, född 1896, död 1977, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 augusti 2025
kl 19:17:23
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)