ART / Misc. paintings / Photograph 16045137
nr 1604 5137
PHOTOGRAPH
Lars Mossberg. 'Hötorgscity, 1966'. Proveniens inköpt på auktionen 2021 efter fototävlingen Mitt Gamla Stockholm på Metropol. Ej numbered eller signerad fotografisk bild, 22, 5x17 cm, outer dimensions including frame: 32x26 cm,
Lars Mossberg. "Hötorgscity, 1966". Proveniens inköpt på auktionen 2021 efter fototävlingen Mitt Gamla Stockholm på Metropol. Ej numrerad eller signerad fotografisk bild, 22,5x17 cm, yttermått inklusive ram: 32x26 cm
1200
SEK 800
Monday Mars 11 2024
at 18:06:50
5/3 23:41:43