KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15075401
nr 1507 5401
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Hångel". Signerad. Olja på duk, 41x50 cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 5 december 2022
kl 20:10:00
300 kr
350 kr
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano