KONST / Litografier / Färglitografi 16716267
nr 1671 6267
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Théo Tobiasse (f. 1927), Signerad, numrerad EA 17/25, "le Sacre Coeur". Färglitografi. Bladets mått: 46x55 cm, yttermått inklusive ram: 54x64 cm
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 6 januari 2025
kl 19:20:02
1.000 kr
1.100 kr
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse