ART / Etchings etc / Etching 15307253
nr 1530 7253
Jukka Vänttinen
(f. 1954)
Jukka Vänttinen (b. 1954). Signed, numbered 5/70, "denna dag". Image dimensions: 20x29 cm, outer dimensions including frame: 35x47,
ETCHING, Jukka Vänttinen (f. 1954), Signerad, numrerad 5/70, "denna dag". Bildmått: 20x29 cm, yttermått inklusive ram: 35x47 cm
1000
SEK 600
Monday Mars 27 2023
at 19:25:30
27/3 16:11:40