KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16292157
nr 1629 2157
Maud Comstedt
(1920-1984), Sverige
Etsning, "Bergvägg". Signerad, numrerad 17/110, daterad 79. Bildmått: 49,5, x39 cm, yttermått inklusive ram: 75x65 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 juni 2024
kl 20:53:42
17/6 19:30:28
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Maud Comstedt
Läs mer om Maud Comstedt