KONST / Litografier / Grafiskt blad 15042086
nr 1504 2086
Carl Johan De Geer
(f. 1938), Sverige
Grafiskt blad, "USA mördare". Signerad, numrerad 82/90, (1967 års upplaga destruerad av polisen. Ny upplaga: Nixons dröm. Eller mardröm). Bladstorlek 70x57 cm. Yttermått inklusive ram: 73x60 cm
Kondition: inga anmärkningar
Utrop:
5.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 21 november 2022
kl 20:52:21
11/11 15:30:01
21 nov
Carl Johan De Geer
Läs mer om Carl Johan De Geer