KONST / Litografier / Färglitografi 14632116
nr 1463 2116
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Skärgårdsbåten skymmning. Signerad, numrerad 178/360. Färglitografi, bildmått: 31x43cm, yttermått inklusive ram: 49x65cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 25 april 2022
kl 18:54:53
4/4 17:26:16
2.000 kr
25/4 18:49:41
25 apr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson