KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17493003

nr 1749 3003

Astrid Harms-Ringdahl

(1912-1984), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad -55. Olja på duk, 55x45 cm, yttermått inklusive ram: 66x57

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 8 december 2025
kl 18:20:05

7/12 14:20:46 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 8 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Astrid Harms-Ringdahl

Läs mer om Astrid Harms-Ringdahl