KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17423540
nr 1742 3540
Åsa Åkerström
(1925-2012), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad - 77, kustby. Olja på duk, 44x52 cm, yttermått inklusive ram: 47x55 cm
Kondition: delvis färgbortfall
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 november 2025
kl 20:51:25
22/11 13:16:39
Åsa Åkerström
Läs mer om Ã…sa Ã…kerström