KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 15106440
nr 1510 6440
Åsa Åkerström
(1925-2012), Sverige
Lofoten. Signerad, daterad -83. Pastell, 44x58 cm, yttermått inklusive ram: 60x73 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 december 2022
kl 20:01:53
12/12 12:25:43
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Åsa Åkerström
Läs mer om Ã…sa Ã…kerström