KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13867328

nr 1386 7328

Emil Johanson-Thor

(1889-1958), Sverige

Etsning, "Snön över byn". Signerad, numrerad 37/310. Motivet: 36x26cm, yttermått inklusive ram: 56x43cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 mars 2021
kl 20:19:27

22/3 15:37:28 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 22 mar

Emil Johanson-Thor

Läs mer om Emil Johanson-Thor