MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Cornucopia 5966106
nr 596 6106
CORNUCOPIA
silver plated, height: 45 cm, wear, damages, with engraving.
nysilver, höjd: 45 cm
Condition: slitage, skador, graverad
300
SEK 650
Monday August 31 2009
at 19:57:22
500 kr
600 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.