KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15539166

nr 1553 9166

Akvareller

5 st, Glenn Jönsson, bland annat Stockholmsmotiv. Signerad, daterad -84, Akvarell. Bladets mått: 11x12 ca, yttermått inklusive ram: 27x26 - 30x26 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 31 juli 2023
kl 18:02:29