KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15758146
nr 1575 8146
Ulf Ã…lund
(f. 1948), Sverige
Akvarell, Fartygsporträtt. Signerad. 55x90m, yttermått inklusive ram: 80x110 cm
Ulf Ålund, svensk målare född 1948 i Stockholm.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 19:45:58
300 kr
350 kr