KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17223142

nr 1722 3142

John Arsenius

(1818-1903), Sverige

Gatumotiv med häst och vagn, Signerad, akvarell, daterad - 94,18x23 cm, yttermått inklusive ram: 31x35 cm. Signerad. Signerad

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 8 september 2025
kl 20:45:13

4/9 21:04:10 1      Vinnande bud
8/9 20:19:32 1      justering av budtak

John Arsenius

Läs mer om John Arsenius