KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15482130
nr 1548 2130
Jette Stoltz
(1923-2010), Sverige
Troll i skog. Signerad, akvarell, 22x32 cm, yttermått inklusive ram: 34x44 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 juni 2023
kl 20:33:33
19/6 18:04:15
19 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Jette Stoltz
Läs mer om Jette Stoltz