KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17388297

nr 1738 8297

Akvarell

Carl Luthander (1879-1967), Sverige. Signerad, skärgård med träbåt, 28x35 cm, yttermått inklusive ram: 40x47 cm

Utrop:

500 kr

måndag 10 november 2025
kl 18:27:14