MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 15889275
nr 1588 9275
Vitrinskåp
Tidigt 1900-tal, bemålat, omarbetat. Bredd: 75 cm, djup: 50 cm, höjd: 204 cm, nyckel
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 18 december 2023
kl 20:47:55
700 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.100 kr