nr 1480 8517
Vitrinskåp
bonad björk, 1940-tal. Bredd: 157. Djup: 35 cm, höjd: 147 cm, nyckel saknas
Kondition: repa/repor
| Utrop: |
600 kr |
| Såld: |
100 kr |
måndag 1 augusti 2022 kl 18:17:01
| Tid |
Kund |
Bud |
30/7 01:15:35