ÖVRIGT / Diverse / Vikskärm 7674312
nr 767 4312
Vikskärm
3 delad, höjd: 182, längd: 3x45
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 16 juli 2012
kl 17:58:25
500 kr
600 kr
800 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.600 kr
2.000 kr
2.500 kr
2.000 kr
2.400 kr