KONST / Oljemålningar / Vaxmålning 14072174

nr 1407 2174

Maj Sandmark-Liefwendal

(1908-1961), Sverige

Vaxmålning, Maj Sandmark-Liefwendal (1908-1961), Sverige. Signerad, daterad 1945. Olja på duk, 30x24cm, yttermått inklusive ram: 50x43cm

Maj Sandmark-Liefwendal, svensk målare, grafiker och konsthantverkare född 1908, död 1961 .

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 5 juli 2021
kl 20:23:33

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Maj Sandmark-Liefwendal

Läs mer om Maj Sandmark-Liefwendal