KONST / Skulptur & konsthantverk / Väggskulptur 11354330
nr 1135 4330
Väggskulptur
Jan Naliwajko (f. 1938), signerad och daterad a tergo 1969,42x19
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 oktober 2017
kl 18:58:28
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr