KONST / Skulptur & konsthantverk / Väggskulptur 12213035
nr 1221 3035
Väggskulptur
Birgitta Stenberg, Signerad 2007, lergods, 26x28
Kondition: nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 december 2018
kl 20:01:29
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)