KONST / Skulptur & konsthantverk / Väggskulptur 13568278

nr 1356 8278

Åsa Melin

(f. 1955), Sverige

Väggskulptur, Åsa Melin (f. 1955), Sverige. Peppinge, Ansikte. Signerad. Keramik, metall, trä, höjd: 25 cm, längd: 83 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Åsa Melin, svensk bildkonstnär född 1955.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 26 oktober 2020
kl 20:09:04

Åsa Melin

Läs mer om Åsa Melin