ÖVRIGT / Diverse / Väggrelief 14409419
nr 1440 9419
Väggrelief
Thure Hadd. Signerad, daterad 1955, ca 32x19cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 december 2021
kl 20:13:53
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr