KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Väggrelief 5577159
nr 557 7159
Väggrelief
Skuren dekor i trä, antik, religiöst motiv, offerscen, 67x50 cm, montering i senare ram
Kondition: skador, slitage etc
Utrop:
100 kr
Såld:
10.000 kr
måndag 8 december 2008
100 kr
1.000 kr
200 kr
400 kr
500 kr
700 kr
1.100 kr
1.200 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.500 kr
6