KONST / Skulptur & konsthantverk / Väggplatta 12916549

nr 1291 6549

Väggplatta

Åke Lagerborg, Sverige. "Kommande ur". Trä och metall. Signerad, daterad 1978. Diameter: 16 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 25 november 2019
kl 19:53:02

25/11 18:40:50 1      Vinnande bud
25/11 18:46:29 1      justering av budtak