KONST / Oljemålningar / Väggfält 10038019

nr 1003 8019

Väggfält

1700-tal, stilleben, 218x120

Kondition: oramad slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

700 kr

söndag 20 december 2015
kl 19:16:32