KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckningar 7563057

nr 756 3057

Tuschteckningar

2 st. + 1 akvarell, Yvonne Fransson/Jeppsson, signerade, 1975mm: ca 35x25

Utrop:

500 kr

måndag 30 april 2012
kl 19:31:05