KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckning 10941180

nr 1094 1180

Tuschteckning

Ryssland, signerad, Damporträtt, bladets mått: 17, 5x13 ca

Kondition: missfärgningar

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 6 mars 2017
kl 18:37:57