KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Tuschlavering 5737352

nr 573 7352

Tuschlavering

17/1800-tal, Mytologiskt motiv, 34x50

Utrop:

2.500 kr

Såld:

7.800 kr

måndag 30 mars 2009