KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 16416208
nr 1641 6208
Yngve Berg
(1887-1963), Sverige
Tusch, 4 st, Landskap. Signerade, daterade, bland annat Ulvesund -47 cm, yttermått inklusive ram: 34x30 - 42x52cm
Yngve Berg, svensk bildkonstnär född 1887, död 1963.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 september 2024
kl 20:46:04
9/9 19:03:24