KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 14477456
nr 1447 7456
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Tusch, Signerad, daterad -75. Bildmått: 42x49, yttermått inklusive ram: 62x67 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 7 februari 2022
kl 20:18:57
500 kr
1.500 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas