KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 12634532
nr 1263 4532
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Tusch, Caféinteriör, signerad. 29x19 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 juli 2019
kl 18:51:53
1/7 09:25:54
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas