KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 9513526
nr 951 3526
Tusch
signerad. Des Portes, Hund, bladets mått: 11x15
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 mars 2015
kl 18:05:18
29/3 22:54:07
100 kr
30/3 18:00:18
Friedensreich Hundertwasser