KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 13767094
nr 1376 7094
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Tusch, Signerad, "perspective japonaise No 261". Motivet: 30x22cm, yttermått inklusive ram: 48x38 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 1 februari 2021
kl 19:00:18
26/1 21:42:00
1.000 kr
1/2 18:55:18
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd