KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 13486067
nr 1348 6067
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Tusch, Signerad, "perspective japonaise". Motivet: 30x22cm
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 21 september 2020
kl 20:45:51
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd