KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 13462061
nr 1346 2061
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Tusch, Signerad, "perspective japonaise". Motivet: 30x22cm
måndag 7 september 2020
kl 18:33:15
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd