KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 16452003
nr 1645 2003
Olof Thunman
(1879-1944), Sverige
Tusch, Stockholm, "I Skymningen". Signerad. Bladets mått: 18,5x25 cm, yttermått inklusive ram: 35x39 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 23 september 2024
kl 20:25:16
1.000 kr
1.500 kr
2.000 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
23 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Olof Thunman
Läs mer om Olof Thunman