KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 15539170
nr 1553 9170
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Tusch, Husfasad & träd, monogramsignerad. Bildmått: 29x20 cm, yttermått inklusive ram: 58x45 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 31 juli 2023
kl 20:55:47
28/7 14:18:29
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe