KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 14193435
nr 1419 3435
Helmer Avasalu
(1908-2000), Sverige
Tusch, + kolteckning, 2 delar, Landskap. Signerade, 1964 & 1994, yttermått inklusive ram: 35x43 - 36x44 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 september 2021
kl 18:26:30
20/9 15:06:25
Helmer Avasalu
Läs mer om Helmer Avasalu