KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tusch 13725328

nr 1372 5328

Tusch

2 st, Harald Jürissar. Signerad, daterad 1950, ramens innermått: 51x16 respektive 17x48 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

800 kr

måndag 18 januari 2021
kl 20:50:16