KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 12969079
nr 1296 9079
Gunnar Widholm
(1882-1953), Sverige
Tusch, Signerad, 26x20 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 9 december 2019
kl 20:19:25
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Gunnar Widholm
Läs mer om Gunnar Widholm