KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tryck 3843388
nr 384 3388
Tryck
3st, Stig Jonzon, signerade + numrerade, 34x44
Utrop:
100 kr
Såld:
850 kr
måndag 31 oktober 2005
100 kr
300 kr
300 kr
500 kr
400 kr
500 kr
550 kr
600 kr
650 kr
800 kr
750 kr