KONST / Skulptur & konsthantverk / Tryck på plexi 17119005

nr 1711 9005

Tryck på plexi

Bengt Bengtsson. ”Monroe”. Signerad, numrerad 10/50. Bildmått: 25x18 cm. Yttermått inklusive ram: 25x18 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 30 juni 2025
kl 20:40:01

23/6 18:33:42 1      300 kr
30/6 20:34:50 2      Vinnande bud