KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Trätavla 15448148

nr 1544 8148

Karl-Olov Björk

(1936-2013), Sverige

Trätavla, "Hawaiibrud i Japansk trädgård". Signerad, daterad 1993. Trä, 56x48 cm, oramad

Karl-Olov Björk, svensk bildkonstnär född i Linköping 1936, död 2013.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 maj 2023
kl 20:11:33

26/5 11:41:23 1      Vinnande bud

Karl-Olov Björk

Läs mer om Karl-Olov Björk