KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 11609503
*
nr 1160 9503
Torbjörn Zetterholm
(f. 1921), Sverige
Träsnitt, "Sommarbris", 84/360, motivet: 38x60,1978
Torbjörn Zetterholm, svensk målare född 1921.
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 5 februari 2018
kl 20:46:04
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/2 12:32:08
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Torbjörn Zetterholm
Torbjörn Zetterholm, svensk målare född 1921.
Läs mer om Torbjörn Zetterholm
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik linoleumsnitt svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige torbjörn zetterholm träsnitt
-
6150 Träsnitt
2 st, Otto Paju (1926-2016), Estland. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:23
-
5007 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:13
-
5009 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:15
-
5008 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:14
*
Torbjörn Zetterholm
Torbjörn Zetterholm, svensk målare född 1921.
Läs mer om Torbjörn Zetterholm
nr 1160 9503
Torbjörn Zetterholm
(f. 1921), Sverige
Träsnitt, "Sommarbris", 84/360, motivet: 38x60,1978
Torbjörn Zetterholm, svensk målare född 1921.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 5 februari 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/2 12:32:08 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Torbjörn Zetterholm
Torbjörn Zetterholm, svensk mÃ¥lare född 1921.Läs mer om Torbjörn Zetterholm
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik linoleumsnitt svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige torbjörn zetterholm träsnitt
-
6150 Träsnitt
2 st, Otto Paju (1926-2016), Estland. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:23 -
5007 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:13 -
5009 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:15
-
5008 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:14