KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15837184
nr 1583 7184
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Vinterlandskap. Signerad, daterad -79. Bildmått: 42x50 cm, yttermått inklusive ram: 60x66 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 december 2023
kl 18:57:31
4/12 16:38:01
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén